Dziękujemy za wspólny 2016 rok!

utworzone przez | gru 31, 2016 | Aktualności

Nadszedł czas podsumowań i zasiadłam do pisania. Nie jest mi łatwo, gdyż ten rok był dla nas – ekipy fundacyjnej – prywatnie dość ciężki.

Może zacznę od tego, że bardzo dziękuję osobom, które tworzą ten cały zespół pomocowy czyli Magdzie, Agacie, Piotrowi, Zuzie, Ewie, Reni, Danusi. Bez Was Szanowny Pan Kot, by nie istniał.

Zaprzyjaźnionym organizacjom i karmicielom za wspólne akcje. Podjęliśmy działania w kilku bardzo trudnych lokalizacjach i pozyskaliśmy zaufanie osób, które były niechętne sterylizacjom. To ogromne osiągnięcie!

Wyadoptowaliśmy 20 kotów, wysterylizowaliśmy 50, a poprzez działanie Wypożyczalni Łapacza w dwóch miastach przyczyniliśmy się do wysterylizowania dalszych kilkudziesięciu i odzyskania kilku zaginionych kotów domowych. Na dom czeka kolejnych 20 kotów.

Niestety ten rok obfitował w pożegnania. Pomogliśmy w przejściu za Tęczowy Most, aż 5 kotom. Czasem to ostatnia pomoc, jakiej można udzielić choremu dzikusowi.

Organizacyjnie udało nam się pozyskać fundusze od Miasta Warszawa oraz pomieszczenia na Wypożyczalnię Łapacza.
Przyłączył się do naszych działań wspaniały dom tymczasowy z wielkim talentem do adopcji trudnych kotów.
Uzyskaliśmy statut OPP czyli w 2017 można nam przekazać 1% podatku.
Dzięki wsparciu firm mamy piękne materiały reklamowe, akcesoria dla zwierząt oraz rzeczy kramikowe.
Uczestniczyliśmy w kilku wydarzeniach lokalnych, pozowaliśmy do kalendarza na 2017 rok i nie zamierzamy na tym poprzestać.

To dzięki Wam mamy siłę na dalsze działania. Każda wpłata, każde udostępnienie/polubienie posta, każda przekazana rzecz, prywatna wiadomość dodaje nam sił.

DZIĘKUJEMY! 

 

Szanowne Koty potrzebują weta i jedzenia!

FaniMani