Pan Kot potrzebuje

Pan Kot potrzebuje

Bez zaangażowania darczyńców, wolontariuszy, ludzi wielkiego serca, trudno wyobrazić sobie  działalność fundacji.  Wszystkich tych, którym los zwierząt nie jest obojętny, zachęcamy do wspierania naszych działań – każda forma pomocy jest  na wagę złota. Nasz apel kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm/ organizacji.

Możesz nas wspomóc  poprzez:

– podarowanie karmy, żwirku, zabawek, misek, posłanek oraz innych akcesoriów dla kotów

– ufundowanie zakupu bądź przekazanie materiałów do budowy domków (styropian, skrzynki po owocach, klej montażowy, folia, cerata, duże, mocne worki na śmieci, ścianki polarowe lub wełniane, nożyczki, nożyki do tapet)

– zaproszenie nas do siebie i zorganizowanie zajęć edukacyjnych

– wydrukowanie materiałów promujących naszą działalność

– opracowanie graficzne ulotek, banerów, kolorowanek, komiksów, stendów, itd. oraz zdjęć z warsztatów i eventów

– wyprodukowanie filmików promocyjnych, edukacyjnych

– wpłaty na konto

– podarowanie materiałów biurowych (kredki, masy mocujące, farbki do twarzy, pędzelki, taśmy klejące, segregatory, papier do drukarki)

– zasponsorowanie materiałów marketingowych (np. gadżety z naszym logo, namioty na eventy, roll-upy, identyfikatory i inne przedmioty niezbędne do promocji i reklamy)

– zaangażowanie się w wolontariat w zakresie pozyskiwania darczyńców, prowadzenia warsztatów, udostępniania sal, zapewnienia transportu, pomocy w organizacji i obsłudze eventów, szkoleń (np. malowanie dziecięcych twarzy)

– wolontariat pracowniczy

– payroll

FaniPay

FaniMani

Copyright 2019 © Szanowny Pan Kot - szanownypankot.org