Pan Kot potrzebuje

Bez zaangażowania darczyńców, wolontariuszy, ludzi wielkiego serca, trudno wyobrazić sobie  działalność fundacji.  Wszystkich tych, którym los zwierząt nie jest obojętny, zachęcamy do wspierania naszych działań - każda forma pomocy jest  na wagę złota. Nasz apel kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i do firm/ organizacji.

Możesz nas wspomóc  poprzez:

- podarowanie karmy, żwirku, zabawek, misek, posłanek oraz innych akcesoriów dla kotów

- ufundowanie zakupu bądź przekazanie materiałów do budowy domków (styropian, skrzynki po owocach, klej montażowy, folia, cerata, duże, mocne worki na śmieci, ścianki polarowe lub wełniane, nożyczki, nożyki do tapet)

- zaproszenie nas do siebie i zorganizowanie zajęć edukacyjnych

- wydrukowanie materiałów promujących naszą działalność

- opracowanie graficzne ulotek, banerów, kolorowanek, komiksów, stendów, itd. oraz zdjęć z warsztatów i eventów

- wyprodukowanie filmików promocyjnych, edukacyjnych

- wpłaty na konto

- podarowanie materiałów biurowych (kredki, masy mocujące, farbki do twarzy, pędzelki, taśmy klejące, segregatory, papier do drukarki)

- zasponsorowanie materiałów marketingowych (np. gadżety z naszym logo, namioty na eventy, roll-upy, identyfikatory i inne przedmioty niezbędne do promocji i reklamy)

- zaangażowanie się w wolontariat w zakresie pozyskiwania darczyńców, prowadzenia warsztatów, udostępniania sal, zapewnienia transportu, pomocy w organizacji i obsłudze eventów, szkoleń (np. malowanie dziecięcych twarzy)

- wolontariat pracowniczy

- payroll

Szanowne Koty potrzebują weta i jedzenia!

FaniMani

Udostępnij na:

Copyright 2020 © Szanowny Pan Kot - szanownypankot.org