Charlie

Data urodzenia: wiosna 2012 r.

Pod naszą opieką od: 05.01.2015 r. 

Kastracja: tak 

Szczepienie: tak

Odrobaczenie: tak

Testy FIV/FeLV: ujemne

Historia:

Błąkał się kilka dni po ursynowskim osiedlu, z dnia na dzień coraz bardziej głodny i brudny. Okoliczni mieszkańcy nie kojarzyli go jako miejscowego kota wychodzącego zatem został zgarnięty przez jedną z warszawskich łapaczek i zgłoszony do opieki tymczasowej do Ewy.W domu zachowuje się bardzo kulturalnie – korzysta z kuwety, pozwala na podawanie leków i zabiegi pielęgnacyjne.

Charakter:

Charlie jest kotkiem o zabawnym umaszczeniu i sylwetce. Ma czarne futerko z białym pyszczkiem i łapkami. Przy nosku ma zawadiacką czarną plamkę. Pomimo, że jest dorosłym kotem, ma sylwetkę ledwie wyrośniętego kociaka i rozbrajający chód. Taki kotek – śmiesznostek.
Mimo drobnego ciała Charlie jest wielki duchem. Uważa się za władcę okolicy i chciałby być jedynakiem. Uwielbia człowieka i używa wszelkich sztuczek aby dostać smakołyki lub głaskanie i uwagę.

Jest słodkim i rozbrajającym towarzyszem dnia codziennego. Uwielbia pomagać w pracach domowych. Wszytko nadaje się do zabawy. To dobry towarzysz do domu z dziećmi. Natomiast jest dominujący wobec innych kotów i wolałby być jedynakiem.

Zakończenie:

Data adopcji: 2016-01-19

utworzone przez | wrz 7, 2017 | Znalazły dom