Fox

Data urodzenia: 2010r. 

Pod naszą opieką od: 15.09.2015r.

Sterylizacja: tak

Szczepienia: tak

Odrobaczenie: tak

Testy FIV/FeLV: ujemne

 

 

Historia:

Ponad rok temu pojawił się na przemysłowym terenie na Żeraniu, gdzie nasi wolontariusze dokarmiają wolnożyjące koty. Przychodził nieregularnie, trzymał się z daleka od ludzi, nawet patrzenie na niego powodowało, że się płoszył...Kiedy w końcu udało się go złapać na kastrację, podczas rekonwalescencji głośno zawodził w klatce. Chciał być głaskany, ale równocześnie bał się ludzkiej ręki - uchylał się przed dotykiem albo pacał łapą. Kiedy przekonał się, że nie ma już zagrożenia, że jest bezpieczny - nagle okazało się, że niczego tak bardzo nie pragnie, jak głaskania przez człowieka...No może jeszcze pełnej miski.

Charakter:

Beznadziejny przypadek łóżkowego pieszczocha - głaskania potrafi domagać się nawet w nocy...Ulubione miejsce do spania - pod pachą człowieka, łebek na poduszce.
Ostrożny wobec obcych, wobec znanych sobie osób rozkwita. Łagodny i opiekuńczy wobec kociąt - pomaga w ich wychowywaniu. Typ dominanta - dogaduje się dobrze z tymi, którzy nie zagrażają jego pozycji w stadzie, raczej nie powinien zamieszkać z innym dominującym kotem. Może być jedynakiem - akceptacja i uwaga opiekuna są dla niego najważniejsze!

Zakończenie:

Data adopcji: 2016-03-13

 

Inne koty do adopcji

Blusia

Do adopcji

Tarninka

Do adopcji

Wiewióra

Do adopcji

Olivier

Do adopcji

Udostępnij na:

Copyright 2020 © Szanowny Pan Kot - szanownypankot.org